O nas

 

Rynek usług językowych to dla nas żadna nowość!

Jesteśmy biurem tłumaczeń, które funkcjonuje w strukturach jednej z najstarszych szkól językowych w Polsce niemal od początku działalności szkoły.

Jako SJO Profi-Lingua od 1991 roku prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego oraz oferujemy usługi tłumaczeniowe zarówno w zakresie tłumaczeń zwykłych jak i uwierzytelnionych.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni - współpracują z nami między innymi: PZU, Nexteer, WUP, Alfa Elektro, TVP Katowice, Hermetic-Pumpen Sp. z o.o.

Współpracujący z nami wykształceni tłumacze tworzą rzetelną kadrę, dzięki której możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i atrakcyjne terminy realizacji.

Zapraszamy do współpracy.


 

Tłumaczenia

aż sześć języków

f f f

f f f

Zapoznaj się z pełną ofertą >>

Szybkość i wygoda

Wyślij dokument do tłumaczenia przy uzyciu formularza, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjne warunki realizacji zlecenia. Gotowy dokument otrzymasz drogą elektorniczną lub, w przypadku tłumaczeń przysięgłych - pocztą, po wcześniejszym uregulowaniu przelewem należności za usługę. Wyślij dokumnet do bezpłatnej wyceny >>