Oferta

 

Dokonujemy tłumaczeń na/z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pisemne tłumaczenia zwykłe jak i uwierzytelnione, czyli tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczymy teksty ogólne oraz specjalistyczne: medyczne, prawnicze, ekonomiczne, techniczne.

Tłumaczenie zwykłe obejmuje najczęściej tłumaczenie dokumentów na własny użytek, np. tłumaczenie artykułów z prasy zagranicznej, książek, instrukcji obsługi itp. Strona tłumaczeniowa w przypadku tłumaczeń zwykłych to 1600 znaków ze spacjami. Rozliczanie tłumaczenia obejmującego więcej niż 1 stronę, dokonywane jest z dokładnością do 800 znaków. Minimalne zamówienie to 1 strona tłumaczeniowa.


Tłumaczenie przysięgłe
dotyczą tłumaczenia dokumentów takich jak dowody rejestracyjne, akty urodzenia, certyfikaty, dyplomy, świadectwa itp. Tłumaczenie takie posiada pieczęć i podpis tłumacza. Strona tłumaczeniowa w przypadku tłumaczeń przysięgłych obejmuje 1125 znaków ze spacjami.


Jeśli nie wiesz, jakiego tłumaczenia powinieneś dokonać albo język, na który chcesz przetłumaczyć dokument, nie znajduje się w naszej ofercie - skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia ustne - na zapytanie.

Inne usługi tłumaczeniowe:
Korekta stylistyczna tłumaczeń.
Uwierzytelnienie przetłumaczonego dokumentu.

Wyślij dokumnet do bezpłatnej wyceny

Tłumaczenia

aż sześć języków

f f f

f f f

Zapoznaj się z pełną ofertą >>

Szybkość i wygoda

Wyślij dokument do tłumaczenia przy uzyciu formularza, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjne warunki realizacji zlecenia. Gotowy dokument otrzymasz drogą elektorniczną lub, w przypadku tłumaczeń przysięgłych - pocztą, po wcześniejszym uregulowaniu przelewem należności za usługę. Wyślij dokumnet do bezpłatnej wyceny >>